Podstawy inwestowania. Część 1. Twój Pierwszy krok w świecie produktów inwestycyjnych.

Z danych analityków wynika, że już w 2010 roku, możliwe do zainwestowania aktywa w skali światowej miały wartość ponad 70 bilionów dolarów i z roku na roku systematycznie rosną. Z tych danych wynika również, że przechodzą one od indywidualnego do profesjonalnego zarządzania, co oznacz ni mniej ni więcej, że coraz większa grupa inwestorów na całym świecie korzysta z usług profesjonalnych doradców, specjalistów od konkretnych grup aktywów. Inwestujemy w apartamenty wakacyjne, condohotele, apartamenty inwestycyjne, aparthotele, hotele biznesowe, czasem w akcje lub obligacje, a czasem w bardziej wysublimowane produkty jak np. wina czy dzieła sztuki. W każdym jednak przypadku mamy możliwość skorzystać z usług zawodowych doradców z konkretnej branży. Rynek produktów inwestycyjnych jest tak ogromny, że nie sposób abyśmy byli wstanie z dnia na dzień stać się specjalistami w danej branży a to, jest jak się okazuje, jest warunkiem koniecznym by nasze środki pracowały efektywniej i pozwalały osiągnąć ponadprzeciętną stopę zwrotu przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Inwestowanie w nieruchomości

Biznes produktów inwestycyjnych jakim są apartamenty inwestycyjne z gwarantowaną stopą zwrotu, condohotele czy aparthotele rozwija się bardzo dynamicznie i związany jest głównie ze zmianą profilu Klienta indywidualnego, który jeszcze wczoraj inwestował w bankowe produkty oszczędnościowe lub oszczędnościowo inwestycyjne (lokaty, obligacje). Bardziej wyedukowani Klienci oczekują lepszej stopy zwrotu ze swoich oszczędności, a większa świadomość kreuje popyt na produkty inne niż tradycyjne bankowo-oszczędnościowe. Coraz więcej Klientów słusznie uważa, że inwestowanie jest kluczowe by osiągnąć założone cele finansowe w tym krótko-, średnio- i długoterminowe.

Klienci rynku nieruchomości inwestycyjnych z gwarantowaną stopą zwrotu rozumieją, że muszą przejąć odpowiedzialność za swoją finansową przyszłość i dlatego poszukują lepszych sposobów pomnażania majątku, a wzmożony apetyt na wyższy zysk chcą realizować w oparciu o produkty z akceptowalnym poziomem ryzyka. Jednak najważniejsza potrzeba naszych Klientów dotyczy:

  • Obiektywnej bezstronnej rekomendacji
  • Doradców posiadających odpowiednią wiedzę i kompetencje
  • Wyników inwestycyjnych spełniających oczekiwania

Przygotowanie do inwestycji

Ci inwestorzy, którzy zaczynają swoją przygodę z Inwestycjami w nieruchomości z gwarantowaną stopą zwrotu wybierając portal condostrada.pl prowadzeni są przez naszych doradców tak aby:

  • Uświadomić sobie własne potrzeby i cele finansowe
  • Ocenić własną zdolność do podjęcia ryzyka inwestycyjnego
  • Zapoznać się z naszą rekomendacją dotyczącą alokacji aktywów
  • Poznać naszą rekomendację dotyczącą produktu
  • Poznać nasze analizy uzasadniające rekomendację
  • Wybrać odpowiedni produkt

Condostrada.pl jest wiodącą platformą oferującą produkty inwestycyjne jakimi są nieruchomości z gwarantowaną stopą zwrotu.

Condostrada.pl oferuje globalne i lokalne produkty rynku nieruchomości inwestycyjnych z gwarantowaną stopą zwrotu stosując konsultacyjne podejście do sprzedaży – to oznacza że głównym aspektem jest rekomendacja (prawna, analityczna, biznesowa) a nie wyłącznie produkty i ich wynik.

Condostrada.pl oferuje indywidualne podejście do klienta.

Zamów ofertę dopasowaną do twoich własnych potrzeb

Przed podjęciem poważnej inwestycji biznesowej warto zacząć od określenia swoich gustów, potrzeb i możliwości. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego i skorzystania z darmowej indywidualnie dobranej oferty opracowanej przez naszych specjalistów.

Przejdź do formularza

Powiązane artykuły