MASZ OBAWY GDZIE I JAK ULOKOWAĆ SWÓJ KAPITAŁ?

NIE MASZ PEWNOŚCI CZY W AKTUALNEJ SYTUACJI W NASZYM KRAJU I NA ŚWIECIE WARTO INWESTOWAĆ W NIERUCHOMOŚCI?
Przyjrzymy się Twoim wątpliwościom i odpowiemy na wszystkie nurtujące kwestie.

Inwestowanie
w czasie pandemii

Czy czekać, pozostać biernym w sferze inwestycji, czy to raczej właściwy moment i nadarzająca się okazja, aby lepiej wykorzystać i powiększyć swój stan posiadania, w obliczu postępującej inflacji i „tanienia” pieniądza?

Skorzystaj

Inwestycje nad morzem
czy w górach?

Gdzie ulokować swoją inwestycję nieruchomościową – w zimowych kurortach, czy letnich nadmorskich miejscowościach. Gdzie jest dłuższy, a przy tym pewniejszy sezon turystyczny? A może duże, rozwijające się biznesowo miasta?

Skorzystaj

Jeden duży apartament
czy dwa mniejsze?

Jedna duża, konkretna rezydencja, czy dwa lub więcej mniejszych apartamentów? Jak pogodzić i podzielić środki na zakup nieruchomości inwestycyjnej? Czy dywersyfikacja jest w tym przypadku właściwym podejściem?

Skorzystaj
Darmowe konsultacje

Zastanawiasz się nad zakupem apartamentu inwestycyjnego? Skorzystaj z wiedzy fachowców, którzy na bieżąco analizują rynek inwestycji nieruchomościowych.

Możesz zamówić indywidualny pakiet konsultacji z naszymi specjalistami całkowicie za darmo!

Nie czekaj, zadzwoń!

01/31/2021

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń – z przyjemnością porozmawiamy, umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie lub on-line.

  Dlaczego warto inwestować w nieruchomości z Condostrada.pl?

  Bo tylko u nas całkowicie za darmo otrzymujesz:

  01

  Gwarancję najniższej ceny zakupu każdej inwestycji

  02

  Najlepsze inwestycje rynku nieruchomości w jednym miejscu

  03

  Pełną obsługę prawną na każdym etapie inwestowania

  Condostrada.pl to platforma najlepszych inwestycji w nieruchomości z atrakcyjną stopą zwrotu sprawdzonych przez naszych ekspertów  zarówno pod kątem rentowności, ale także bezpieczeństwa. To portal dla najbardziej wymagających inwestorów, którzy z nami zarabiają więcej. Kiedy my pracujemy, ty zarabiasz! Pamiętaj, że wszystko to dostajesz całkowicie za darmo, bo my nie pobieramy prowizji od naszych klientów!

  Wybrane inwestycje