Darmowe konsultacje - tylko w styczniu

Zastanawiasz się nad zakupem apartamentu inwestycyjnego? Skorzystaj z wiedzy fachowców, którzy na bieżąco analizują rynek inwestycji nieruchomościowych.

Tylko w tym miesiącu możesz zamówić indywidualny pakiet konsultacji z naszymi specjalistami całkowicie za darmo!

Nie czekaj, do końca promocji pozostało:

01/31/2021

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń
– z przyjemnością porozmawiamy lub umówimy się na spotkanie
w naszej siedzibie lub on-line.

  CO MOŻESZ OTRZYMAĆ W RAMACH PAKIETU

  Analiza
  bezpieczeństwa inwestycji

  Ocena poziomu bezpieczeństwa inwestycji jest kluczowa zarówno dla Inwestora jaki i dla nas. Analizujemy rynek i aspekty biznesowe takie jak atrakcyjność lokalizacji inwestycji, wiarygodność operatora/dewelopera, który stoi za inwestycją, w tym poziom jego doświadczenia.

  Skorzystaj

  Dopasowanie inwestycji do posiadanego kapitału

  Jaką optymalną kwotę warto bezpiecznie przeznaczyć na inwestycję nieruchomościową? W jaki optymalny sposób zarządzać swoim portfelem inwestycyjnym? Czy, kiedy i w jaki sposób należy dywersyfikować kapitał inwestycyjny, związany z zakupem nieruchomości?

  Skorzystaj

  Pomoc
  formalnoprawna

  Analizujemy umowy przedwstępne i przyrzeczone kupna sprzedaży oraz umowy najmu/dzierżawy z naciskiem na zabezpieczenia prawne i rozwiązania posprzedażowe. Na co warto zwracać uwagę, przy podejmowaniu decyzji o zakupie inwestycji oraz na ile zachowana jest symetria umów.

  Skorzystaj

  Jako wyspecjalizowany zespół doradczy podpowiadamy i tłumaczymy, w oparciu o przejrzyste kryteria porównawcze, dlaczego warto zainwestować w wybrane projekty inwestycyjne w nieruchomości ze stałą stopą zwrotu, tak aby zachować maksimum bezpieczeństwa przy optymalnych korzyściach z inwestycji.

  Wybrane inwestycje